Informacje


e-mail: ukt[at]amu.edu.pl

Polecamy

Spotkanie z rektorem - podsumowanie...
sobota, 23 czerwca 2007 16:26
W miniony czwartek, search 21 czerwca br., more about odbyło się zaplanowane spotkanie reprezentantów naszego klubu z JM prorektorem Kazimierzem Przyszczypkowskim. Celem spotkania było omówienie kwestii dotyczących dalszej działalności i rozwoju Czterech Stawów...

Końcowe ustalenia są następujące: nie ma żadnych przeciwwskazań  abyśmy pozyskiwali zewnętrznych sponsorów, do czego gorąco zachęca nas JM rektor UAM, a ewentualne umieszczenie znaków firmowych na stronie internetowej, koszulkach bądź plakatach będzie traktowane jako forma podziękowania za pomoc w sfinansowaniu działalności klubu i imprez przez niego organizowanych, a nie jako bezpośrednia reklama...

Uważam, że rezultaty czwartkowych rozmów są dla nas bardzo korzystne i dowodzą, że w każdej sprawie, każdym przedsięwzięciu możemy liczyć na wsparcie, mile słowa oraz pomoc ze strony władz naszej Uczelni, którym również zależy na coraz prężniejszej działalności naszego klubu, a co za tym idzie promocji samego Uniwersytetu. Mam nadzieję, że w związku z tym, kiedy spotkamy się ponownie w październiku, z nowymi silami i z jeszcze większym zapałem zabierzemy sie do pracy, aby w pełni wykorzystać możliwości które przed nami stoją...

Na zakończenie, chciałbym wszystkim życzyć miłego wypoczynku i fantastycznych wrażeń podczas rozpoczynających sie wakacji oraz żebyśmy wrócili z nich cali, zdrowi i pełni entuzjazmu do dalszej "klubowej" pracy...   

Pozdrawiam serdecznie...Smile
Spłochi