e-mail: ukt[at]amu.edu.pl

Spotkanie z Dziekanami.
piątek, 15 czerwca 2007 18:26
Dnia dzisiejszego, cheap tj. 15.06.07 odbyło się spotkanie klubów, kółek, stowarzyszeń etc. działających przy naszym Wydziale...

Celem zebrania było omówienie działalności organizacji oraz pochwalenie się wynikami pracy. O ile mi wiadomo, dziekani prof. dr hab. Marek Nawrocki i  prof. dr hab. Tomasz Szulc, pierwszy raz zorganizowali posiedzenie takiego stylu, i trzeba pomysł pochwalić.

Oczywiście my jako Klub tez mieliśmy kilka słów do powiedzenia :) Opisaliśmy po krótce naszą działalność i przyszłe plany, co wzbudziło nie tylko nasz entuzjazm i to bardzo cieszy. Fakt, że jesteśmy wspierani przez władze Wydziału i Uniwersytetu motywuje. A w najblizszej przyszłości mam nadzieję poznać talenty muzyczne obydwojga Dziekanów i że wspólnie z 400ff zaspiewają grając nam na gitarach :)

Dwugodzinna dyskusja przy kawie i drożdżówce została mile podsumowana, i życzono nam wszystkim sukcesów i brnięcia do przodu, bez żadnych przeszkód.

Tego i ja życzę Smile

N.