e-mail: ukt[at]amu.edu.pl

FAQ - Rajd wiosenny
środa, 17 marca 2010 09:33

Najczęściej zadawane pytania o "Rajd Wiosenny"

Termin: Rajd wiosenny odbędzie się w terminie 10-11.04.2010.
Miejsce: Wielkopolski Park Narodowy, visit this site okolice Puszczykowa.
Możliwości: trasa piesza (trasa rowerowa anulowana ze względu na znikome zainteresowanie)
Cena: 40,00zł/os

Organizator zapewnia:

• nocleg w pensjonacie w Puszczykowie,
  • atrakcje programowe (w sobotę rajd turystyczny od rana, po południu: zajęcia z pierwszej pomocy, "biesiada" przy gitarze)
  • kiełbasę do usmażenia przy ognisku

Wyposażenie uczestnika :

• karimata
  • śpiwór
  • ciepłe ciuchy
  • kurtka przeciwdeszczowa
  • kubek
  • latarka
  • dobry humor w ilości 1000kg :)
  • okulary chroniące oczy przed słońcem, wiatrem i kurzem, czapkę z daszkiem:), napoje chłodzące, niewielką ilość pieniędzy

Cel rajdu: rozruszanie kości po zimie, "pożegnanie" Marzanny, studenckie przywitanie wiosny.
Program:
sobota - rajd po okolicy Puszczykowa, wykonanie tajemnych narazie zadań, ugotowanie obiadu :), zajęcia z podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, ognisko, kiełbaski, śpiew
niedziela - wyjazd do Poznania.
Terminy i harmonogram:

• zapisy przyjmujemy do 06.04.2010 włącznie. Numer konta podajemy po otrzymaniu zgłoszenia.
  • pociąg, który zawiezie uczestników na rajd pieszy odjeżdża z dworca PKP w sobotę 10.04. o godzinie 10.00.

Informacje o rajdzie pieszym: Bartosz - 664 970 970

Informacje o rajdzie rowerowym: Magda - 604 354 577